ASTROLOGY

ASTROLOGIJA

PrijemRegistruj sePristupi

Delite | 

22.12.2012

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mrak

Broj poruka : 121
Godina : 29
Datum upisa : 12.07.2008

PočaljiNaslov: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 11:49 am

Simpatichna godina.

Kazu da iskonska znanja angloamerikanaca predvidjaju nesto za tu god.

Neptun ulece pravac u ribe.

A pluton je u jarcu, kaj vi mislite, sta nosi pretpostavka i sta znate o istoriskom poznavanju tog prorocanstva.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/djomlamrak
TeoDora

Broj poruka : 35
Godina : 41
Datum upisa : 24.07.2008

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 1:48 pm

Mrak ::
Simpatichna godina.

Kazu da iskonska znanja angloamerikanaca predvidjaju nesto za tu god.

Neptun ulece pravac u ribe.

A pluton je u jarcu, kaj vi mislite, sta nosi pretpostavka i sta znate o istoriskom poznavanju tog prorocanstva.

2012 godina

Planeta Zemlja i čovječanstvo trenutno prolaze kroz velike promjene i pomak u svijesti i percepciji realnosti.

2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija u usporedbi s vremensko/tehnološkim znanjem. Njihov glavni kalendar je najtočniji na planeti. Nikad nije pogriješio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajući mnoge cikluse vremena u univerzumu i našem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara će tek biti objavljeni.

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

4. Majanski 6. svijet je zapravo prazan. To znači da je na nama, kao kreatorima ( ne jedinim ), da počnemo kreirati novi svijet i civilizaciju koju sada želimo.

5. Maje su također rekli da ćemo do 2012.g.-
- odbaciti tehnologije koje sad poznajemo.
- odbaciti vrijeme i novac.
- ući u 5. dimenziju poslije prolaza kroz 4. dimenziju. ( 5. dimenzija je u stvari 4. denzitet )
- planeta Zemlja i solarni sistem će ući u galaksijsku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma.
- naša DNA će biti "unaprijeđena" ( ili reprogramirana ) iz centra naše galaksije. ( Hunab Ku )
"Svatko na ovoj planeti mutira. Neki su svjesniji od drugih. Ali svakome se to dešava." - Vanzemaljska Misija Zemlje.

6. 2012.g. ravnina našeg solarnog sistema će se izjednačiti sa ravninom naše galaksije, Mlječnog Puta. Taj ciklus traje 26000 godina od početka do završetka. Virgil Armstrong također govori da će se druge dvije galaksije izravnati sa našom u isto vrijeme. Svemirsko događanje!

7. Vrijeme se u stvari ubrzava ( ili raspada ). Tisućama godina Schumann-ova rezonancija ili puls ( kucanje srca ) planete Zemlje je bila 7,83 ciklusa po sekundi, vojska je to uzimala kao vrlo pouzdanu referencu. Međutim, od 1980.g. ta rezonancija polako raste. Sada je preko 12 ciklusa po sekundi ! To znači da je to ekvivalentno s vremenom od manje od 16 sati po danu umjesto "starih" 24 sata.

8. Za vrijeme Apokalipse ili vremena "između svjetova" mnogi ljudi će iskusiti mnoge osobne promjene. Te promjene će biti mnogobrojne i varijabilne. To je sve dio onoga radi čega smo ovdje da bi to doživjeli i iskusili. Primjeri mogu biti razni, od prekida nekih veza, seljenja na druge lokacije, promjena posla, pa sve do promjena u načinima razmišljanja, promjena DNA ( vraćanje neaktivnih dijelova natrag u funkciju ),...itd.

9. Zapamtite, u svakom danom momentu mi radimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi ( ljubav ne kao kemijska reakcija našeg tijela, već pravo značenje ljubavi = svjetlo = znanje ) ili strahu ( mrak = suzbijanje znanja = manipulacija ). Odaberite ono što vam dolazi iz vaše intuicije, ne intelekta, slijedite vaše unutrašnje želje. Prilagodite se.

10. Misaone forme su vrlo važne i utječu na naš svakodnevni život. Mi stvaramo našu realnost sa našim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to ćemo i privući. Ako pak razmišljamo pozitivno, privući ćemo pozitivne ljude i događaje. Dakle, budite svjesni svojih misli i eliminirajte nepotrebne negativne ill osuđujuće misli.

11. Budite svjesni da je većina medija kontrolirana od strane manjine. Koristite moć rasuđivanja! Potražite sakrivene motive i planove. Zašto je baš ta informacija dana vama? Što je "njihov" stvarni plan? Da li je to slučaj problem-reakcija-solucija? Da li "oni" kreiraju problem da bi vi reagirali i zahtjevali rješenje tog problema, pa će vam "oni" ponuditi njihovo rješenje? Rješenje je ono što su "oni" na početku i željeli!

12. Zapamtite da se gotovo ništa ne dešava slučajno. Svi događaji su isplanirani od nekih agencija ili bilo čega drugog. Ali, unatoč tome, baš je predivno vrijeme za biti "živ" ovdje u ovo vrijeme!!!

Tekst je preuzet sa www.val.hr/znanje.html

Mnogi astrolozi medju kojima je i Predrag Petkovic (cije misljenje ja izuzetno cenim) smatraju da ta "famozna" 2012 uopste nije toliko strasna, i da smo mi odavno zagazili u globalne kataklizme (ratovi, cunami, bolesti, zemljotresi) a sve to je izazvano T kvadratom koji cine Saturn u Vagi, Uran u Ovnu i Pluton u Jarcu. Ali nece biti takve katastrofe koja bi mogla da unisti svet. (citat iz jednih novina).

A moje licno misljenje je da je to "buva" za siroke narodne mase. Ne znanje je najveca moc, drzi mase u ne znanju i mozes manipulisati njima. U mnogim zemljama (kao recimo Holandiji) mnogi ljudi su vec poceli da kupuju zaluihe hrane i da se spremaju za 21.12.2012. u 11:11 po grinicu. Mislim sta reci NO COMMENT Laughing Laughing Laughing Laughing

U celu pricu se i uplice 10-ta planeta suncevog sistema, Nibiru i neki vanzemaljci i HAAAOS ne bi ja vise o ovome Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
algol2656

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.08.2008

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 3:53 pm

E mrak kao da mi citas misli planirao sam otvoriti tu temu.Posto je moje podrucje sumeranska mitologija.Da pojasnim pricu o planetu Nibiru.Napominjem da ovo NIJE teorija zavjere nego vec pravi planet koji dolazi 2012 godine nakon svog dugog puta(da se mene pita isti onaj koji je unistio dinosaure).Svi znamo da su sumerani bili jako razvijen narod isto tako poznavali su astrologiju puno bolje od nas(znali su za nas cjeli suncev sustav i za sve planete prije nego sto ih je otkrila NASA).Nibiru ce proci pokraj zemlje i zaustaviti njezinu rotaciju,s tim izazvati ogromne katastrofe.
Slika.1(suncev sustav)

(cinjenica da su za njih planeti bili bogovi)
Slika.2(orbita Nibiru-a)

Slika.3(Nibiru snimljen)

NASA je potvrdila da ce nibiru biti vidljiv na nebu golim okom krajem 2011(sto ce naravno biti znak da uistinu dolazi unistenje).Nibiru ima ogromnu energiju i sto blize dolazi sve ce vise biti ratova,bolesti itd...(pratite malo vijesti pocelo je).I naravno tu nam se i vraca jupiter u algol(2012).
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:04 pm

TeoDora ::

3. Majanski peti svijet je završio 1987.g. Šesti svijet počinje 2012.g. Dakle, mi smo trenutno "između svjetova". To vrijeme oni zovu "Apokalipsa" ili otkriće. To znači da će realna istina biti objelodanjena, odnosno otkrivena. To je također vrijeme za nas da poradimo na "našim stvarima" individualno i kolektivno.

Ja sam rodjen 22.12'87 a imam bash interesatne solare za 2011 i 2012 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:05 pm

algol2656 ::
E mrak kao da mi citas misli planirao sam otvoriti tu temu.

pa i citam ja misli, vidi natlanu xaxa
Nazad na vrh Ići dole
dadiska

Broj poruka : 21
Godina : 28
Datum upisa : 11.08.2008

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:23 pm

A zasto je uzet bas taj datum,zar im nije logicnije 20.12.2012.? Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:34 pm

dadiska ::
A zasto je uzet bas taj datum,zar im nije logicnije 20.12.2012.? Evil or Very Mad

Po cemu je logichnije?
Nazad na vrh Ići dole
dadiska

Broj poruka : 21
Godina : 28
Datum upisa : 11.08.2008

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:55 pm

Pa mislim po teoriji kao sto su govorili 6.6.2006. Evil or Very Mad Twisted Evil
Pa bi ovo ispalo 20.12.2012 u 20:12 ali vidis po meni dokle ljudska masta tj. glupost ide!
A sto su uzeli 22.12.2012. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 4:56 pm

dadiska ::
Pa mislim po teoriji kao sto su govorili 6.6.2006. Evil or Very Mad Twisted Evil
Pa bi ovo ispalo 20.12.2012 u 20:12 ali vidis po meni dokle ljudska masta tj. glupost ide!
A sto su uzeli 22.12.2012. Laughing

Neptun ulazi u ribe, pocinje zima.
Nazad na vrh Ići dole
TeoDora

Broj poruka : 35
Godina : 41
Datum upisa : 24.07.2008

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Uto Avg 12, 2008 5:58 pm

algol2656 ::
E mrak kao da mi citas misli planirao sam otvoriti tu temu.Posto je moje podrucje sumeranska mitologija.Da pojasnim pricu o planetu Nibiru.Napominjem da ovo NIJE teorija zavjere nego vec pravi planet koji dolazi 2012 godine nakon svog dugog puta(da se mene pita isti onaj koji je unistio dinosaure).Svi znamo da su sumerani bili jako razvijen narod isto tako poznavali su astrologiju puno bolje od nas(znali su za nas cjeli suncev sustav i za sve planete prije nego sto ih je otkrila NASA).Nibiru ce proci pokraj zemlje i zaustaviti njezinu rotaciju,s tim izazvati ogromne katastrofe.
Slika.1(suncev sustav)

(cinjenica da su za njih planeti bili bogovi)
Slika.2(orbita Nibiru-a)

Slika.3(Nibiru snimljen)

NASA je potvrdila da ce nibiru biti vidljiv na nebu golim okom krajem 2011(sto ce naravno biti znak da uistinu dolazi unistenje).Nibiru ima ogromnu energiju i sto blize dolazi sve ce vise biti ratova,bolesti itd...(pratite malo vijesti pocelo je).I naravno tu nam se i vraca jupiter u algol(2012).

Ne kazem ja da planeta ne postoji nego mi malo unreal da ti kao vanzemaljci (po Majama njihovi mali bogovi) silaze na zemlju pa kao da vide kako mi to cuvamo planetu itd.
ZIVI BILI PA VIDELI ! Koliko smo samo smakova sveta do sada preziveli po raznim prorocanstvima!!! Setite se pomracenja ¨99 to je bilo straaasno tada a nista se nije desilo. Kao sto rekoh Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
algol2656

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Sre Avg 13, 2008 2:28 am

Samo sam iznio dokaze ne tvrdim da je 2012 kraj svijeta Cool
Cinjenica da ovaj nas planet ide u ponor.Bio kraj 2012 ili neke druge pitanje je vremena...Citiram tekst M.Loncaric(pluton u škorpionu)
-krajem 1983. Pluton je ušao u znak Škorpiona i tu ostaje do 1995. .
Djecu rođenu u tom razdoblju, karakterizirat će nasilno formiranje budućnosti.
Stvaralaštvo će biti izuzetno plodno, zlatan period za medicinu
i kirurgiju. Ekstremizam će se ogledati u dobru i zlu, doći će do žestoke
transformacije ideja. Muškarac će postati seksualni objekt. Plaši
jedino što se bog pakla nalazi u znaku rata i smrti. Nalazimo se na ivici
žileta. Mir u Svijetu održava se pomoću ubojitih nuklearnih raketa, koje
su uperene jedne protiv drugih. Dovoljno bi bilo da netko u zabuni
stisne krivo dugme!. . . Ljubav bi nas mogla spasiti.
Nazad na vrh Ići dole
algol2656

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Sre Avg 13, 2008 2:39 am

Mrak ::
Ja sam rodjen 22.12'87 a imam bash interesatne solare za 2011 i 2012 Smile
Po monogim astrolozima,okultistima itd...
2012 je godina velikih promjena...
Ja sam kćer snage silovana svakog sata svoje mladosti. Pogledajte ja sam razumjevanje i znanje je u meni i nebesa me mrze . Ja sam kurva za one koji me žele i djevica za one koji me ne poznaju. Očistite svoje ulice vi sinovi čovjeka, posvetite svoje domove , učinite se svetima.Odbacite stara vjerovanja i spalite njihove odore. Ja ću doći i podariti vam djecu koja će biti Sinovi utjehe i nade u dobu koje dolazi ! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Sre Avg 13, 2008 10:39 am

[quote="algol2656"]Samo sam iznio dokaze ne tvrdim da je 2012 kraj svijeta Cool
Cinjenica da ovaj nas planet ide u ponor.[quote]

2012 nije kraj sveta vec novi Aeon. Norlamno.
Cinjenica nije da nas svet ide u ponor.

Ljudi i njihove svesti idu u ponor, planeta je na mestu.
Nazad na vrh Ići dole
algol2656

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Sre Avg 13, 2008 10:48 am

[quote="Mrak"]novi Aeon[quote]
Slazem se.Pitanje je koliko su neki spremni za njega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mrak

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   Sre Avg 13, 2008 10:57 am

[quote="algol2656"][quote="Mrak"]novi Aeon
Citat :

Slazem se.Pitanje je koliko su neki spremni za njega Very Happy

Pa na svaki eon postoje nespremni. Zato ce i biti veselo, nagle promene, nagle navike.
sto su vise zaboli i uklopili se u ovaj to ce teze da im bude.

Cekaj dacu ti nesto na pp.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 22.12.2012   

Nazad na vrh Ići dole

22.12.2012
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rezultati izbora u Srbiji 2012.
» 15.02. Venera je u kvadratu sa Plutoniom, Merkur ulazi u sekstil sa Jupiterom, a Mesec sekstil Venera
» SOLAR 2011
» Problemi sa zacecem
» solar 2012 (ve0ur)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ASTROLOGY :: ASTROLOGIJA za UPUCENE :: ASTROLOGIJA-
Skoči na: